Jiva Beach Resort
×
#

Highway Outlet Alışveriş dinlenme ve konaklama tesisi, ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri Alışveriş, Eğlence ve dinlenme tesisidir. Boludağı A.Ş. bünyesinde "BOLUDA" projesinin ilk etabı olarak faaliyete başlamıştır. Alışveriş Merkezimiz;

*Ankara ve İstanbul otoyolunun tam merkez noktasında oluşturulmuştur.
*630.000 m² lik tesiste 1.000.000 m3 toprak dolgusu yapılmıştır. Bu toprak dolgu ortalama bir ada büyüklüğündedir.
*Binanın cephesi 520 m. dir.
*Binanın çatı alanı 6 futbol sahası büyüklüğündedir.3000 m² lik açık ve 1000 m² lik açılıp kapanabilen çatıları ile alışverişi açık havada yapabilme keyfini ve gün ışığından sınırsızca yaralanabilme imkanını sunmaktadır.
*20 m yüksekliğinde 7 kulesi, 12 m yüksekliğinde kubbeleri ile ferah ve görkemli bir yapı sergilemektedir.
*Merkez, 37.500m² kiralanabilir alan, 25.000m² ortak kullanım alanı ve 20.000m2 benzin istasyonları, konaklama alanları ve binek oto restoranları ile çok katlı alışveriş merkezlerine göre çok daha rahat ve konforlu alan imkânları sunmaktadır.
*Alışveriş merkezi bünyesinde, ulusal ve uluslararası 111 seçkin markayı bulundurmaktadır.
*1750 m² Balo&Kongre salonu ile bölgenin kültürel, geleneksel ve sanatsal etkinliklerine hizmet ederek, bölgenin kültür ve etkinlik merkezi olmayı amaçlamaktadır.
*7 ayrı süs havuzu, bölgenin önemli doğal güzelliği olan Yedigölleri temsil etmektedir. Toplamda 2000m² olan süs havuzları ile suyun dinlendirici ve pozitif etkisi Alışveriş merkezi içinde her noktada kullanılmıştır.
*1500 m² olan mutfağı ile bölgenin en büyük ve en hijyenik mutfağını bünyesinde barındırmaktadır.
*3750 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır.
*Bölgenin en büyük çocuk eğlence merkezi içerisinde yer almaktadır.
*Bölgenin en büyük gençlik merkezi içerisinde yer almaktadır.

Alışverişin en iyi, dinlenmenin en rahat ve eğlenmenin en güzel yoluna hoş geldiniz....

Highway Outlet alışveriş, dinlenme ve konaklama tesisi, ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri alışveriş, eğlence ve dinlenme tesisidir. Boludağı A.Ş. bünyesinde "BOLUDA" projesinin ilk etabı olarak faaliyete başlamıştır. Alışveriş Merkezimiz;

 • Ankara ve İstanbul otoyolunun tam merkez noktasında oluşturulmuştur.
 • 630.000 m2 lik tesiste 1.000.000 m3 toprak dolgusu yapılmıştır. Bu toprak dolgu ortalama bir ada büyüklüğündedir.
 • Binanın cephesi 520 m. dir.
 • Binanın çatı alanı 6 futbol sahası büyüklüğündedir. 1000 m² lik açılıp kapanabilen çatıları ile alışveriş keyfini gün ışığından sınırsızca yararlanabilme imkanı sunmaktadır.
 • 20 m yüksekliğinde 7 kulesi, 12 m yüksekliğinde kubbeleri ile ferah ve görkemli bir yapı sergilemektedir.
 • Merkez, 41.600 m² kiralanabilir alan, 25.000m² ortak kullanım alanı ve 20.000m2 benzin istasyonları, konaklama alanları ve binek oto restoranları ile çok katlı alışveriş merkezlerine göre çok daha rahat ve konforlu alan imkânları sunmaktadır.
 • Alışveriş merkezi bünyesinde, ulusal ve uluslararası 120 seçkin markayı bulundurmaktadır.
 • 1750 m² Balo & Kongre salonu ile bölgenin kültürel, geleneksel ve sanatsal etkinliklerine hizmet ederek, bölgenin kültür ve etkinlik merkezi olmayı amaçlamaktadır.
 • 7 ayrı süs havuzu, bölgenin önemli doğal güzelliği olan Yedigölleri temsil etmektedir. Toplamda 2000m² olan süs havuzları ile suyun dinlendirici ve pozitif etkisi Alışveriş merkezi içinde her noktada kullanılmıştır.
 • 3750 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır.
 • Bölgenin en büyük çocuk eğlence merkezi içerisinde yer almaktadır.
 • Ankara ile İstanbul otoyolunun tam merkez noktasında yer alan Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde bulundurduğu 2 adet butik Otel ile bu güzergah üzerindeki tek konaklama tesisi özelliğini de taşımaktadır.